Nadležno tijelo Naziv upravnog odjela Ispostava Mjesto Referenti
Istarska županija Grad Vodnjan-Dignano, Upravni odjel za komunalni sustav, prostorno uređenje i imovinske poslove HR-52215, Vodnjan, Trgovačka 2
  • Damir Janko (2168-04-04/14)
  • Lorena Stančir (2168-04-04/21)
  • Mirjana Gromila (2168-04-04/26)
  • Emil Ferjančić (2168-04-04/13)
  • Dora Komparić (2168-04-04/31)
  • Anan Šopar (2168-04-04/39)
  • Zorana Komljenović (2168-04-04/38)
Otvori
Istarska županija Grad Poreč, Upravni odjel za prostorno uređenje i gradnju HR-52440, Poreč, Obala maršala Tita 4
  • Nataša Simonelli (2167/01-10/01)
  • Mirjana Tošić Sloković (2167/01-10/03)
  • Teresa Marion Peršurić (2167/01-10/02)
  • Marina Mofardin (2167/01-10/04)
Otvori
Splitsko-dalmatinska županija Grad Kaštela, Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša, Odsjek za izdavanje akata za provedbu dokumenata prostornog uređenja i gradnju HR-21212, Kaštel Sućurac, Braće Radić 1
  • Mario Kelam (2134/01-07-01/1)
  • Sanja Ursić (2134/01-07-01/8)
  • Valentina Boljat (2134/01-07-01/6)
  • Željko Strize (2134/01-07-01/7)
  • Eugen Prnjak (2134/01-07-01/2)
  • Boris Škara (2134/01-07/1)
  • Ronald Rejo (2134/01-07-01/3)
Otvori
Vukovarsko-srijemska županija Grad Vinkovci, Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša HR-32100, Vinkovci, Bana Jelačića 1
  • Ivana Dražić (2188/01-09)
  • Katica Badžek (2188/01-09)
  • Marijana Čuljak (2188/01-09)
  • Marko Dujmić (2188/01-09)
  • Mario Naglić (2188/01-09)
  • Darija Bogadi (2188/01-09)
  • Ivanka Božanović (2188/01-09)
  • Nada Nekić (2188/01-09)
  • Mandica Sanković (2188/01-09)
Otvori
Karlovačka županija Grad Karlovac, Upravni odjel za poslove provedbe dokumenata prostornog uređenja HR-47000, Karlovac, Banjavčićevoj 9
  • Boris Naglić (2133/01-05/02)
  • Gordana Tandarić (2133/01-05/03)
  • Jadranka Kihalić (2133/01-05/04)
  • Nives Tariba (2133/01-05/05)
  • Marina Jarnjević (2133/01-05/01)
  • Pero Karmelić (2133/01-05/06)
Otvori
Šibensko-kninska županija Grad Šibenik, Upravni odjel za provedbu dokumenata prostornog uređenja i gradnju HR-22000, Šibenik, Petra Grubišića 1
  • Ljiljana Giljanović (2182/01-08)
  • Valentina Mejić (2182/01-08)
  • Branka Vrančić (2182/01-08)
  • Latica Stošić (2182/01-08)
  • Silvana Čelar (2182/01-08)
  • Joško Žganjer (2182/01-08)
  • Tome Jurac (2182/01-08)
  • Damir Aras (2182/01-08/3)
Otvori
Osječko-baranjska županija Grad Osijek, Upravni odjel za provedbu dokumenata prostornog uređenja i gradnje HR-31000, Osijek, Šetalište kardinala Franje Šepera 12
  • Jasna Filičić (2158/01-12-00/03)
  • Rita Vračević (2158/01-12-00/02)
  • Ines Streitenberger (2158/01-12-00/04)
  • Željka Pandurević (2158/01-12-00/05)
  • Jasna Paunović (2158/01-12-00/08)
  • Tatjana Bece (2158/01-12-00/09)
  • Jasmina Rimac (2158/01-12-00/06)
  • Ljiljana Serdarušić (2158/01-12-00/10)
  • Dražen Slunjski (2158/01-12-00/01)
  • Spomenka Junaković (2158/01-12-00/14)
  • Martina Bogičević (2158/01-12-00/15)
  • Davorka Horvat (2158/01-12-00/13)
  • Marko Gradinjan (2158/01-12-00/21)
  • Bojana Marolt Zečević (2158/01-12-00/07)
Otvori
Splitsko-dalmatinska županija Grad Split, Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo HR-21000, Split, Obala kneza Branimira 17
  • Sanda Jurić (03-02-04)
  • Ljiljana Barić (03-01-01)
  • Jasna Bezmalinović (03-01-03)
  • Enija Kalinić (03-01-08)
  • Lukrecija Dodig (03-01-05)
  • Dobrila Čaljkušić (03-02-05)
  • Kristina Bošković (03-01-04)
  • Marija Barbarić (03-01-02)
  • Vinka Kalinić (03-01-09)
  • Ivan Cipci (03-01-07)
  • Lada Pocrnić Mladinić (03-02-01)
  • Željka Bakula (03-02-02)
  • Ljiljana Poletti Kopešić (03-02-09)
  • Boris Marelja (03-02-07)
  • Marko Bekavac (03-03-02)
  • Zdenka Kalinić (03-03-04)
  • Luka Matijević (03-03-09)
  • Petar Letica (03-03-05)
  • Marko Lipovac (03-02-10)
  • Teo Vojković (03-00-01)
  • Lucija Radović (03-01-10)
  • Andrea Goreta (03-02-11)
  • Ana Tešija (03-01/11)
  • Ela Bajamić (03-00-04)
  • Aida Matijević (03-02-06)
  • Tihomir Duvnjak (16-03-01)
  • Ojdana Lukač (03-01-21)
  • Ivana Mihalj (03-02-19)
Otvori
Istarska županija Grad Pula, Upravni odjel za prostorno uređenje HR-52100, Pula, Forum 2
  • Giordano Škuflić (2168/01-03-01-0264)
  • Adela Leko (2168/01-03-05-0388)
  • Mladen Mavrić (2168/01-03-05-0410)
  • Anton Martinčić (2168/01-03-05-0125)
  • Ivica Klunić (2168/01-03-05-0367)
  • Iva Buršić (2168/01-03-05-0426)
  • Marina Gašpert (2168/01-03-05-0434)
  • Ingrid Bulian (2168/01-03-02-0052)
  • Vedrana Jugovac (2163/1-18-06/9)
Otvori
Dubrovačko-neretvanska županija Grad Dubrovnik, Upravni odjel za izdavanje i provedbu dokumenata prostornog uređenja i gradnje HR-20000, Dubrovnik, Lučarica 1
  • Silva Vlašić (15/1)
  • Mario Šoletić (15/15)
  • Tajana Pendo (15/14)
  • Miho Vukić (15/13)
  • Ana Knego (15/12)
  • Vinko Donatović (15/9)
  • Irena Bošković (15/8)
  • Marija Kuraja (15/7)
  • Antonija Parlov (15/17)
  • Božidar Mitrović (15/19)
  • Nataša Bezina (15/22)
  • Ivan Filipović (06/4)
  • Lovel Giunio (06/15)
  • Jelena Lončarić (06/1)
  • Ana-Marija Lobrović (15/25)
  • Nikolina Kokotić (15/31)
  • Petra Barbarus (15/32)
  • Stela Jakir (15/33)
  • Jasna Žerovnik (15/3)
  • Marina Lonac (15/16)
  • Adaxa Cetinić (15/2)
  • Marijana Papac (15/5)
  • Sanda Tevsic (15/21)
  • Dubravka Slade (15/11)
Otvori
Koprivničko-križevačka županija Grad Koprivnica, Upravni odjel za izgradnju grada i prostorno uređenje HR-48000, Koprivnica, Zrinski trg 1
  • Sandra Petak-Samardžić (06-02/1)
  • Dejana Stanić (06-02/3)
  • Zdravko Jagar (06-02/4)
  • Željko Hapavel (06-02/2)
  • Nikolina Mikulić (06-02/11)
  • Marko Premec (06-02/10)
  • Nenad Hunjadi (06-02/7)
  • Mara Presek (06-02/5)
  • Jasna Golubić (06/1)
Otvori
Istarska županija Grad Labin, Upravni odjel za prostorno uređenje, zaštitu okoliša i gradnju, Odsjek za prostorno uređenje i gradnju HR-52220, Labin, Titov trg 11
  • Anamarija Lukšić (2144/01-05/1)
  • Renata Zulijani (2144/01-05/2)
  • Sali Faraguna Peršić (2144/01-05/4)
  • Irina Belušić Maggi (2144/01-05/45)
Otvori
Splitsko-dalmatinska županija Grad Trogir, Upravni odjel za prostorno planiranje, urbanizam i graditeljstvo HR-21220, Trogir, Put Mulina 2
  • Igor Solomun (2184/01-08/05)
  • Ana Rinčić Barišić (2184/01-08/06)
  • Zvjezdana Vlaić Grubač (2184/01-08/03)
  • Branka Frankić (2184/01-08/01)
  • Adela Ćekalović Babić (2184/01-08/02)
  • Ivna Carev (2184/01-08/14)
  • Josipa Kurbaša Banovac (2184/01-08/13)
  • Sanja Alajbeg (2184/01-08/15)
Otvori
Bjelovarsko-bilogorska županija Grad Bjelovar, Upravni odjel za komunalne djelatnosti i uređenje prostora HR-43000, Bjelovar, Trg Eugena Kvaternika 2
  • Ivica Markovinović (06/1)
  • Davor Sušak (06/7)
  • Eduard Jetelina (06/8)
  • Vera Šimek (06/11)
  • Siniša Kolesarić (06/26)
  • Tina Pisarek (06/22)
  • Dubravka Golec (06/13)
  • Zvonimir Horn (06/5)
  • Zoran Preskočil (06/12)
  • Leo Šćuric (06/28)
  • Jozo Prka (06/29)
  • Stipe Berić (06/19)
  • Ranka Marić - Balažin (06/14)
  • Dragica Kupsjak (06/9)
Otvori
Virovitičko-podravska županija Grad Virovitica, Upravni odjel za komunalne poslove, prostorno uređenje i graditeljstvo, Odsjek za prostorno uređenje HR-33000, Virovitica, Trg kralja Zvonimira 1
  • mr.sc. Alida Saračević Moslavac (2189/01-03-02/1)
  • Vedrana Pocrnić Golub (2189/01-03-02/2)
  • Vlado Kovačević (2189/01-03-02/4)
  • Marija Lovreković (2189/01-03-02/3)
  • Zvonimir Žukina (2189/01-03-02/5)
Otvori
Sisačko-moslavačka županija Grad Petrinja, Upravni odjel za prostorno uređenje, graditeljstvo, zaštitu okoliša i kulturne baštine HR-44250, Petrinja, Ivana Gundulića 2
  • Vlasta Vuglec (07/1)
  • Đurđica Brkić (07/2)
  • Rada Jajčinović (07/11)
  • Ivan Begić (07/3)
Otvori
Istarska županija Grad Umag, Upravni odjel za izdavanje akata za gradnju HR-52470, Umag, Trg slobode 7
  • Milica Mataija Dejanović (2105/05-09/03)
  • Jasna Seferović (2105/05-09/02)
  • Ana Jović (2105/05-09/07)
  • Davor Ravnić (2105/05-09/01)
  • Juraj Krištić (2105/05-09/09)
Otvori
Zadarska županija Grad Zadar, Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo HR-23000, Zadar, Narodni trg 1
  • Marija Pavlović Palčok (2198/01-5)
  • Slavica Kardum (2198/01-5)
  • Sanja Jusup Malik (2198/01-5)
  • Marijeta Kalanj Jelavić (2198/01-5)
  • Mile Vukšić (2198/01-5)
  • Ankica Čolak (2198/01-5)
  • Nataša Horvat (2198/01-5)
  • Ozrenka Kamber (2198/01-5)
  • Martina Drčelić (2198/01-5)
  • Marijana Patrk (2198/01-5)
  • Roberta Bajlo Stojanović (2198/01-5)
  • Maja Pilipović (2198/01-5)
  • Robert Perica (2198/01-5)
  • Katarina Ercegovac (2198/01-5)
  • Lucija Grbić (2198/01-5)
  • Vesna Marasović (2198/01-5)
  • Hrvoje Baranović (2198/01-5)
  • Jure Hromin (2198/01-5)
  • Darko Kasap (2198/01-5)
Otvori
Istarska županija Grad Novigrad - Cittanova, Upravni odjel za komunalni sustav, prostorno uređenje, zaštitu okoliša i gospodarstvo HR-23312, Novigrad, Veliki trg 1
  • Diana Šporčić (2105/03-06/10-1)
  • Elena Kosanović (2105/03-06/10-3)
Otvori
Sisačko-moslavačka županija Grad Sisak, Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo HR-44000, Sisak, Rimska 26
  • Irena Vezmarović Petrović (07-02/1)
  • Željko Glavinić (07-02/6)
  • Štefanija Šinjor (07-02/7)
  • Snježana Rastovac (07-02/3)
  • Ankica Jurić (07-02/5)
  • Silva Nemačić (07-02/4)
  • Novela Rimay Ferenčak (07-01)
  • Domagoj Vuković (07-01/2)
  • Domagoj Orlić (07-01/3)
  • Zoran Solomun (07-01/5)
  • Jurica Vrkljan ()
  • Tomislav Dumančić (07-01/1)
  • Tomislav Kumpović (07-02/13)
  • Marin Petričević (07-02/8)
  • Dijana Dreković (07-02/9)
  • Drago Krčelić (07-02/10)
  • Kristina Rupčić (07-02/12)
  • Sanja Stojaković (07-01/7)
  • Martina Rajić (07-02/11)
  • Tajana Prvonožec (07-01/9)
  • Sandra Kolar (07/2)
  • Alan Đozić (07-01/4)
Otvori
Varaždinska županija Grad Varaždin, Upravni odjel za provedbu dokumenata prostornog uređenja i građenja HR-42000, Varaždin, Stanka Vraza 4
  • Vlado Podbrežnički (08-02/1)
  • Melanija Car (08-01/2)
  • Nikola Mikulek (08-02/3)
  • Stjepan Slunjski (08-01/4)
  • Stjepan Pozder (08-01/7)
  • Božidar Blažeković (08-02/4)
  • Damir Mikulić (08/1)
Otvori
Istarska županija Grad Rovinj-Rovigno, Upravni odjel za prostorno planiranje, zaštitu okoliša i izdavanje akata HR-52210, Rovinj, Trg Matteotti 2
  • Ivan Begić (2171-01-05/1)
  • Senada Sejfo (2171-01-05-02/3)
  • Vera Brumnić (2171-01-05-02/7)
  • Katarina Miljanović (2171-01-05-02/8)
  • Olga Brana Tesar (2171-01-05-02/4)
  • Stanislava Martinis (2171-01-05-01/1)
  • Ivana Matijević Horvat (2171-01-05-02/5)
  • Galena Grohovac (2171-01-05-01/2)
  • Klaudija Kuhar (2171-01-05-01/3)
  • Massimo Sapač (2171-01-05-01/4)
Otvori
Brodsko-posavska županija Grad Slavonski Brod, Upravni odjel za graditeljstvo, prostorno uređenje i zaštitu okoliša HR-35105, Slavonski Brod, Vukovarska 1
  • Damir Klaić (2178/01-10)
  • Đuro Delač (2178/01-10)
  • Vladimir Gašparović (2178/01-10)
  • Anita Marijić (2178/01-10)
  • Vjekoslav Opačak (2178/01-10)
  • Dražen Ciglar (2178/01-10)
  • Domagoj Koriničić (2178/01-10)
  • Ana Panić (2178/01-10)
  • Anita Blažević (2178/01-10)
  • Danijela Petrošević (2178/01-10)
  • Davor Herbut (2178/01-10)
  • Tamara Mokricki (2178/01-10)
  • Barbara Rakitić Gavranić (2178/01-10)
  • Danijela Kladarić (2178/01-10)
  • Irfan Hasić (2178/01-10)
Otvori
Primorsko-goranska županija Grad Rijeka, Odjel gradske uprave za provedbu dokumenata prostornog uređenja i građenje HR-51000, Rijeka, Trpimirova 2
  • Nataša Klarić ()
  • Lea Cuculić ()
  • Željko Marinić ()
  • Lea Valentin ()
  • Irena Abrahamsberg Bauer ()
  • Ksenija Marinić Mazor ()
  • Vanja Fabijan ()
  • Sonja Đula ()
  • Ljiljana Buljan ()
  • Sanja Žunabović ()
  • Karmen Mlacović ()
  • Diana Burić ()
  • Nina Sindičić ()
  • Irena Jurinović ()
Otvori
Zagrebačka županija Grad Samobor, Upravni odjel za provođenje dokumenata prostornog uređenja i gradnju HR-10430, Samobor, Zagorska 41
  • Mladen Ogrinc (238-11-08/1)
  • Tihomil Mučnjak (238-11-08/4)
  • Mirjana Drakulić (238-11-08/6)
  • Danica Peles (238-11-08/5)
  • Davor Bošković (238-11-08/2)
  • Aleksandar Marković (238-11-08/3)
  • Marina Matijaščić Šuster (238-11-08/7)
  • Ivica Šintić (238-11-08/8)
Otvori
Vukovarsko-srijemska županija Grad Vukovar, Upravni odjel za prostorno uređenje, provedbu dokumenata prostornog uređenja i gradnje i upravljanje gradskom imovinom HR-32000, Vukovar, Dr. Franje Tuđmana 1
  • Žaklina Pul (2196/01-2)
  • Đorđe Njegić (2196/01-2)
  • Ljiljana Bandov (2196/01-2)
  • Vladimir Vezmar (2196/01-2)
  • Goran Banov (2196/01-2)
  • Ivana Arambašić (2196/01-2)
  • Darija Cibula (2196/01-2)
Otvori
Zagrebačka županija Grad Velika Gorica, Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo HR-10410, Velika Gorica, Ulica kneza Ljudevita Posavskog 45
  • Zdenka Cvahte (238-31-01/110)
  • Kristina Kučiš (238-31-01/142)
  • Štefica Vrankić (238-31-01/143)
  • Goran Oštrić (238-31-01/144)
  • Lana Kotrman Jankeš (238-31-01/151)
  • Ivana Fotak (238-31-01/160)
  • Đenica Horvat Harkay (238-31-01/130)
  • Božica Kordić (238-31-01/170)
  • Ines Ciglar (238-31-01/061)
  • Petra Fučkar (238-31-01/096)
  • Marko Brigljević (238-31-01/091)
  • Ivan Cerovski (238-31-01/092)
  • Iva Hat Šolto (238-31-01/082)
  • Romana Čavlek (238-31-01/132)
Otvori
Sisačko-moslavačka županija Grad Kutina, Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo HR-44320, Kutina, Trg Kralja Tomislava 12
  • Eduard Gelešić (06/14)
  • Snježana Šlabek Ohman (06/15)
  • Danijel Husnjak (6/17)
  • Senkica Đurinec (06/22)
  • Sandra Rudolf (06/23)
  • Nikolina Borić (06/2)
  • Matija Kovačević (6/21)
  • Eldar Obralić (06/20)
  • Valentina Štefančić (6/18)
Otvori
Splitsko-dalmatinska županija Grad Makarska, Odjel za gospodarenje prostorom, Odsjek za prostorno uređenje i graditeljstvo HR-21300, Makarska, Obala kralja Tomislava 1
  • Ognjen Radić (2147/05-1)
  • Dragan Srzić (2147/05-04/1)
  • Katarina Kostanić (2147/05-04/2)
Otvori
Krapinsko-zagorska županija Grad Krapina, Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju, zaštitu okoliša i komunalno gospodarstvo HR-49000, Krapina, Magistratska 30
  • Snježana Pelin (2140/01-04-0401)
  • Marko Ljubić (2140/01-04-0402)
  • Nikolina Gregurović (0408)
Otvori
Međimurska županija Grad Čakovec, Upravni odjel za prostorno uređenje i europske fondove, Odsjek za provođenje dokumenata prostornog uređenja i izdavanje akata o gradnji HR-40000, Čakovec, Kralja Tomislava 15
  • Ninoslav Šipoš (05-02)
  • Vesna Šinjori (05-02)
  • Ivana Mihalić (05-02)
  • Tatjana Urem (05-02)
  • Ruža Ciglar (05-02)
  • Jurica Dodlek (05-02)
Otvori
Istarska županija Grad Pazin, Upravni odjel za komunalni sustav, prostorno uređenje i graditeljstvo HR-52000, Pazin, Družbe Sv. Ćirila i Metoda 10
  • Nikolina Pamić (2163/01-07-03)
  • Ivan Jeromela (2163/01-07-03)
  • Adisa Raković Kranjac (2163/01-07-07)
  • Daniel Maurović (2163/01-07-01)
Otvori
Ministarstvo graditeljstva i prostornoga uređenja Sektor lokacijskih dozvola i investicija HR-10000, Zagreb, Ulica Republike Austrije 14
  • Snježana Đurišić (06-1)
  • Ljiljana Bošnjak (1)
  • Katarina Mišanović (06-1)
  • Lidija Majcan Horvat (2)
  • Nataša Rauch (1-2)
  • Mina Plančić (2)
  • Gordana Špehar Hafizović (1-1)
  • Maja Lukavečki Cazin (1-2)
  • Boris Čepo (1-1)
  • Damir Bakliža (2)
  • Slađana Šepić (1-2)
  • Marina Hlača (1-1)
  • Ljerka Vučić (2)
  • Goran Rodić (2)
  • Nikolina Brajdić (1-1)
  • Valentina Petruša ()
Otvori
Ministarstvo graditeljstva i prostornoga uređenja Sektor građevinskih i uporabnih dozvola HR-10000, Zagreb, Ulica Republike Austrije 14
  • Vesna Veselin (357)
  • Ljubica Čusak (1)
  • Jadranka Brozović (1-2-372)
  • Martina Duboković (1-2-1173)
  • Ivanka Mikulinec (1-1)
  • Silvija Reljanović (1-2-576)
  • Romana Romić (1-1)
  • Gordana Tomasov (1-1)
  • Nada Stopfer (1-1)
  • Višnja Dujmić (2-607)
  • Jasminka Dundur Glad (2)
  • Tanja Mališ (1-2)
  • Zdenko Tucaković (2-609)
  • Iva Birač (2)
  • Gordana Šupić Miličić (1)
  • Viktorija Dukovac (2)
  • Nevenka Knezović Vukić (1)
  • Danijel Kadlec ()
  • Gordana Tarač Brkić ()
  • Katarina Ercegovac ()
Otvori
Grad Zagreb Gradski ured za prostorno uređenje, izgradnju Grada, graditeljstvo, komunalne poslove i promet Prvi područni odsjek za područje Centra, Črnomerca, Maksimira i Medveščaka HR-10000, Zagreb, Janka Draškovića 15
  • Jasenka Tomek ()
  • Anka Marinčić (13-22/214)
  • Maša Radej (13-22/213)
  • Jasmina Smajiš ()
  • Ariana Nemeth (13-22/206)
  • Damir Zubović ()
  • Dijana Salopek-Končar (13-22/202)
  • Dijana Skroza Bilić (13-22/202)
Otvori
Grad Zagreb Gradski ured za prostorno uređenje, izgradnju Grada, graditeljstvo, komunalne poslove i promet Prvi područni odsjek za područje Centra, Črnomerca, Maksimira, Medveščaka, Trešnjevke i Susedgrada HR-10000, Zagreb, Trg Francuske Republike 15
  • Pero Dunda (13-21/220)
  • Marina Huljev Lončarić (13-21/204)
  • Zoran Rak ()
  • Maja Dražina (13-21/221)
  • Željka Petrović ()
  • Lovorka Burazin (13-21/208)
  • Srebrenka Mandić ()
  • Vlasta Banfić ()
  • Mirjana Puljić (13-21/208)
Otvori
Dubrovačko-neretvanska županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša Ispostava Vela Luka HR-20270, Vela Luka, Obala 3 br. 19
  • Veronika Fabris (2117/1-23/3-1)
  • Ivana Padovan (2117/1-23/3-4)
  • Tina Anić (2117/1-23/2-1)
  • Kornelija Maltarić (2177/1-23/3-2)
Otvori
Primorsko-goranska županija Upravni odjel za graditeljstvo i zaštitu okoliša Ispostava Mali Lošinj HR-51550, Mali Lošinj, Riva lošinjskih kapetana 7
  • Dubravka Senčić (03-05/6)
  • Jelenko Matić (03-05/4)
  • Jadranka Hofmann (03-05/1)
  • Šime Fučić (03-05/2)
  • Željko Mokorić (03-05/5)
  • Davor Golek (03-05/3)
Otvori
Dubrovačko-neretvanska županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša Ispostava Korčula HR-20260, Korčula, Ulica Foša br. 1
  • Milan Grbin (2117/1-23/2-3)
  • Branka Vilović (2117/1-23/2-1)
  • Paulina Laus Curać (2117/1-23-2-2)
  • Veronika Fabris (2117/1-23/2-5)
Otvori
Brodsko-posavska županija Upravni odjel za graditeljstvo i prostorno uređenje Ispostava Nova Gradiška HR-35400, Nova Gradiška, Trg kralja Tomislava 1/1
  • Francika Artuković (2178/1-15-01/1)
  • Zorislav Trobić (2178/1-16-01/1)
  • Sabina Vlaović (2178/1-16-01/3)
  • Danijel Ostić (2178/1-16-01/4)
  • Mira Paulus (2178/1-16-01/5)
  • Elena Moćan (2178/1-16-01/6)
  • Sanela Zukanović (2178/1-16-01/7)
  • Goran Delač (2178/1-16-01/8)
Otvori
Grad Zagreb Gradski ured za prostorno uređenje, izgradnju Grada, graditeljstvo, komunalne poslove i promet Središnji odsjek za prostorno uređenje za područje Trnja i ostalog dijela grada HR-10000, Zagreb, Trg Stjepana Radića 1
  • Jelica Glas ()
  • Ante Sarjanović (13-21/131)
  • Dragana Zeko ()
  • Draženka Šujster ()
  • Marica Borčić (13-21/114)
  • Zrinka Čudina (13-21/103)
  • Jasna Čurković ()
  • Zadranka Vitez (13-21/106)
  • Branka Filajdić (13-21/108)
  • Nikica Juras (13-21/122)
  • Tanja Ban Pelemiš ()
  • Sanda Radočaj ()
  • Marija Stipaničev (13-21/125)
  • Mirjana Korač Jelić (13-21/101)
  • Anton Burazin (13-21/102)
  • Ksenija Pervan ()
  • Vedran Bošković ()
  • Vlatka Mađarević ()
  • Sanja Šoh (13-21/124)
Otvori
Grad Zagreb Gradski ured za prostorno uređenje, izgradnju Grada, graditeljstvo, komunalne poslove i promet Odjel za graditeljstvo, Treći područni odsjek za područje Dubrave i Sesveta HR-10360, Sesvete, Trg Dragutina Domjanića 4
  • Vatroslav Udiljak (13-22/420)
  • Darko Vogleš ()
  • Sanda Kuvačić Dašić (13-22/409)
  • Sandra Črnac Hlebec (13-22/403)
  • Marica Peršić (13-22/414)
  • Sunčica Sabolov (13-22/409)
  • Željko Amižić ()
  • Pere Ćurković (13-22/401)
  • Valentina Koren (13-22/421)
Otvori
Zagrebačka županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša, Odsjek za prostorno uređenje i gradnju Ispostava Velika Gorica HR-10410, Velika Gorica, Trg kralja Tomislava 34
  • Dragutin Stopić (238/1-18/2)
  • Zlatko Šorša (238/1-18-01/2)
  • Barbara Šagovac (238/1-18-08/1)
  • Mario Srečković (238/1-18-08/3)
  • Marica Pavić (238/1-18-01/1)
  • Voditeljica Odsjeka ()
  • Kristina Autischer Jadrešić (238/1-18/5)
  • Ante Mandarić (238/1-18/1)
  • Martina Smirčić Gaćina (238/1-18-01/4)
Otvori
Grad Zagreb Gradski ured za prostorno uređenje, izgradnju Grada, graditeljstvo, komunalne poslove i promet Odjel za graditeljstvo, Drugi područni odsjek za područje Peščenice i Novog Zagreba HR-10000, Zagreb, Zapoljska 1
  • Barbara Milčić (13-22/306)
  • Damir Martinović (13-22/314)
  • Jadranka Đakulović (13-22/313)
  • Ivica Rovis (13-22/301)
  • Borislav Pažanin ()
  • Azra Karabegović (13-22/316)
  • Maja Kutnjak Stegmayer ()
  • Alis Bauer (13-22/308)
  • Almasa Kekić (13-22/317)
  • Milica Samac-Milovanović ()
Otvori
Zagrebačka županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša, Odsjek za prostorno uređenje i gradnju Ispostava Sveta Nedelja HR-10431, Sveta Nedjelja, Trg Ante Starčevića 5
  • Dragutin Stopić (238/1-18/2)
  • Zlatko Šorša (238/1-18-01/2)
  • Adrijana Kovač (238/1-18-06/3)
  • Michael Gulić (238/1-18-06/4)
  • Marica Pavić (238/1-18-01/1)
  • Voditeljica Odsjeka ()
  • Kristina Autischer Jadrešić (238/1-18/5)
  • Ante Mandarić (238/1-18/1)
  • Martina Smirčić Gaćina (238/1-18-01/4)
Otvori
Zagrebačka županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša, Odsjek za prostorno uređenje i gradnju Ispostava Jastrebarsko HR-10450, Jastrebarsko, Vladka Mačeka 2
  • Dragutin Stopić (238/1-18/2)
  • Zlatko Šorša (238/1-18-01/2)
  • Tomislav Preprotić (238/1-18-05/1)
  • Nikola Golojuh (238/1-18-05/2)
  • Sabina Badurina (238/1-18-05/3)
  • Marica Pavić (238/1-18-01/1)
  • Voditeljica Odsjeka ()
  • Dario Weygand (238/1-18-05/12)
  • Kristina Autischer Jadrešić (238/1-18/5)
  • Ivica Kartelo (238/1-18-05/4)
  • Ante Mandarić (238/1-18/1)
  • Martina Smirčić Gaćina (238/1-18-01/4)
Otvori
Zagrebačka županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša, Odsjek za prostorno uređenje i gradnju Ispostava Dugo Selo HR-10370, Dugo Selo, Josipa Zorića 1
  • Dragutin Stopić (238/1-18/2)
  • Zlatko Šorša (238/1-18-01/2)
  • Marijan Šola (238/1-18-03/1)
  • Andreja Zaplatić (238/1-18-03/5)
  • Mirjana Tadić (238/1-18-03/4)
  • Đurđa Večerin (238/1-18-03/6)
  • Zlatko Rodić (238/1-18-03/3)
  • Marica Pavić (238/1-18-01/1)
  • Voditeljica Odsjeka ()
  • Marija Kuzmić (238/1-18-03/9)
  • Kristina Autischer Jadrešić (238/1-18/5)
  • Ante Mandarić (238/1-18/1)
  • Martina Smirčić Gaćina (238/1-18-01/4)
Otvori
Krapinsko-zagorska županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša Ispostava Pregrada HR-49218, Pregrada, Josipa Karla Tuškana 2
  • Stjepan Bručić (2140/01-08/1)
  • Gordana Gretić (2140/01-08/4)
  • Josipa Horvat (2140/01-08/4)
Otvori
Zagrebačka županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša, Odsjek za prostorno uređenje i gradnju Ispostava Zaprešić HR-10290, Zaprešić, Nova ulica 10
  • Dragutin Stopić (238/1-18/2)
  • Zlatko Šorša (238/1-18-01/2)
  • Ljerka Zimak (238/1-18-10/15)
  • Sanja Ereš Šimić (238/1-18-10/2)
  • Dario Weygand (238/1-18-10/3)
  • Marina Mitrović (238/1-18-10/4)
  • Marija Petričević (238/1-18-10/5)
  • Robert Dujaković (238/1-18-10/8)
  • Petar Knežević (238/1-18-10/10)
  • Marica Pavić (238/1-18-01/1)
  • Voditeljica Odsjeka ()
  • Nikola Golojuh (238/1-18-10/1)
  • Ivana Bertović (238/1-18-10/14)
  • Kristina Autischer Jadrešić (238/1-18/5)
  • Ante Mandarić (238/1-18/1)
  • Martina Smirčić Gaćina (238/1-18-01/4)
Otvori
Istarska županija Upravni odjel za decentralizaciju, lokalnu i područnu (regionalnu) samoupravu, prostorno uređenje i gradnju Istarske županije Odsjek za prostorno uređenje i gradnju Rovinj HR-52210, Rovinj, P. Bobicchio 1
  • Grozdana Lovrečić (2163-1-18/4)
  • Enco Žufić (2163-1-18-07/1)
  • Jasna Pauletić (2163-1-18-07/4)
  • Mirjana Krsnik (2163-1-18-04/1)
  • Gordana Kliman Delton (2163-1-18/5)
  • Vedrana Jugovac (2163/1-18-07/2)
  • Ante Bandić (2163/1-18-01/1)
Otvori
Zadarska županija Upravni odjel za provedbu dokumenata prostornog uređenja i gradnje Ispostava Benkovac HR-23420, Benkovac, Trg hrvatske mladeži 5b
  • Nikola Bezić (2198/1-11-1/2)
  • Martin Varenina (2198/1-11-1/1)
Otvori
Dubrovačko-neretvanska županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša Ispostava Metković HR-20350, Metković, Ulica kralja Zvonimira 22/2
  • Zinka Čubranić (2117/1-23/4-2)
  • Vicko Krešić (2117/1-23/4-3)
  • Blaško Mijić (2117/1-23/4-4)
  • Ivanka Petrušić (2177/1-23/4-1)
Otvori
Zadarska županija Upravni odjel za provedbu dokumenata prostornog uređenja i gradnje Sjedište Zadar HR-23000, Zadar, Brne Karnarutića 13
  • Željko Letinić (2198/1-11/1)
  • Ivona Cota (2198/1-11/3)
  • Mateo Badžoka (2198/1-11/1)
  • Drago Brkić (2198/1-11/16)
  • Milica Celent (2198/1-11/14)
  • Mirjana Jurin (2198/1-11/6)
  • Vera Kalmeta Mustač (2198/1-11/13)
  • Marina Lučić (2198/1-11/7)
  • Petar Mandić (2198/1-11/15)
  • Ljiljana Marelić (2198/1-11/10)
  • Lovre Novosel (2198/1-11/1)
  • Marina Šalina (2198/1-11/8)
  • Jagoda Šarunić Ratković (2198/1-11/12)
  • Igor Bačić (2198/1-11/4)
  • Božena Forko (2198/1-11/1)
  • Danijela Škara (2198/1-11/11)
  • Zamjenik Bačić ()
Otvori
Splitsko-dalmatinska županija Upravni odjel za graditeljstvo i prostorno uređenje Ispostava Sinj HR-21230, Sinj, Dragašev prolaz 10
  • Anna Preosti (2181/1-11-00-05/01)
  • Vedrana Blajić Vidak (2181/1-11-00-05/02)
  • Marija Dukić (2181/1-11-00-05/05)
  • Ante Žuro (2181/1-11-00-05/04)
Otvori
Ličko-senjska županija Upravni odjel za graditeljstvo, zaštitu okoliša i prirode te komunalno gospodarstvo Ispostava Senj HR-53270, Senj, Mala vrata bb
  • Denis Opala (2125/1-08-4-14)
  • Dunja Peter (2125/1-08-4)
  • Mile Tomljanović (2125/1-08-4)
  • Ana Milinković Rukavina (2125/1-08-1)
  • Ljubica Biondić Tomljanović (2125/1-08-4)
Otvori
Splitsko-dalmatinska županija Upravni odjel za graditeljstvo i prostorno uređenje Ispostava Vis HR-21480, Vis, Trg 30. svibnja 1992. br. 1
  • Petar Petric (2181/1-11-00-09/01)
Otvori
Šibensko-kninska županija Upravni odjel za prostorno uređenje i gradnju Sjedište Šibenik HR-22000, Šibenik, Kralja Zvonimira 16
  • Semira Škugor (2182/1-16)
  • Silvana Pešo (2182/1-16)
  • Anita Kalebić Furčić (2182/1-16)
  • Anica Meić Sidić (2182/1-16)
  • Zoran Ševerdija (2182/1-16)
  • Hrvoje Vranjković (2182/1-16)
  • Zorana Jurić (2182/1-16)
  • Živko Polić (2182/1-16)
  • Jadranka Padovan Mikulandra (2182/1-16)
  • Mario Alujević (2182/1-16)
  • Vesna Maretić (2182/1-16)
  • Antonio Čupić (2182/1-16)
  • Mirna Tintić (2182/1-16)
  • Marijana Škugor (2182/1-16)
  • Tina Žaja (2182/1-16)
  • Romana Olivari (2182/1-16)
  • Jakov Bakula (2182/1-16)
  • Frano Fabulić (2182/1-16)
Otvori
Primorsko-goranska županija Upravni odjel za graditeljstvo i zaštitu okoliša Ispostava Krk HR-51500, Krk, Trg bana Josipa Jelačića 3
  • Sonja Pešić (03-04/8)
  • Vlado Kirinčić (03-04/1)
  • Tatjana Depikolzvane (03-04/4)
  • Barica Dorčić (03-04/6)
  • Jelka Milenković (03-04/2)
  • Ener Toić (03-04/5)
  • Tamara Vukušić (03-04/3)
  • Milena Voloder (03-03/5)
  • Zoran Mergl (03-04/7)
Otvori
Splitsko-dalmatinska županija Upravni odjel za graditeljstvo i prostorno uređenje Ispostava Makarska HR-21300, Makarska, Obala kralja Tomislava 1
  • Suzana Franičević (2181/1-11-00-03/04)
  • Ksenija Granić (2181/1-11-00-03/06)
  • Ivana Gojak (2181/1-11-00-03/02)
  • Vilma Židić (2181/1-11-00-03/08)
  • Sanda Klarić Lukač (2181/1-11-00-03/03)
  • Daniela Primorac (2181/1-11-00-03/16)
Otvori
Grad Zagreb Gradski ured za prostorno uređenje, izgradnju Grada, graditeljstvo, komunalne poslove i promet Središnji odsjek za graditeljstvo za područje Trnja i ostalog dijela grada HR-10000, Zagreb, Trg Stjepana Radića 1
  • Anamarija Filepi (13-22/151)
  • Zrinka Španović ()
  • Katarina Grubač (13-22/113)
  • Ljerka Sinković ()
  • Ivana Šmentanec ()
  • Sandra Zorić (13-22/101)
  • Renata Kordić ()
  • Maja Hlebec Manzoni ()
  • Jana Smoljo ()
  • Radojka Crnković (13-22/110)
  • Olga Kelemen ()
  • Anita Duspara ()
  • Božica Smolčić (13-22/116)
  • Nenad Koprivnjak (13-22/107)
  • Darija Leko (13-22/133)
  • Ljiljana Družina Čupić (13-22/103)
  • Vera Teslić (13-22/117)
Otvori
Istarska županija Upravni odjel za decentralizaciju, lokalnu i područnu (regionalnu) samoupravu, prostorno uređenje i gradnju Istarske županije Odsjek za prostorno uređenje i gradnju Labin HR-52220, Labin, Titov trg 11
  • Grozdana Lovrečić (2163-1-18/4)
  • Aleksej Hrvatin (2163-1-18-03/1)
  • Adrijana Kokot (2163-1-18-03/2)
  • Sanja Černjul (2163-1-18-03/3)
  • Sandra Perhat Alilović (2163-1-18-03/5)
  • Maja Bažon (2163-1-18-03/6)
  • Dalibor Kvaternik (2163-1-18-03/7)
  • Ante Bandić (2163-1-18-01/1)
  • Gordana Kliman Delton (2163-1-18/5)
Otvori
Splitsko-dalmatinska županija Upravni odjel za graditeljstvo i prostorno uređenje Ispostava Vrgorac HR-21276, Vrgorac, Tina Ujevića 8
  • Ljiljana Stanković (2181/1-11-00-10/01)
Otvori
Grad Zagreb Gradski ured za prostorno uređenje, izgradnju Grada, graditeljstvo, komunalne poslove i promet Odjel za prostorno uređenje, Treći područni odsjek za područje Dubrave i Sesveta HR-10000, Zagreb, Ulica Dubrava 49
  • Nikolina Matoc ()
  • Antonijela Šeparović-Uchytil ()
  • Vesna Ivandija (13-21/404)
  • Ljubodanka Perišić (13-21/405)
  • Sanja Knežević (13-21/407)
  • Maja Bilić (13-21/403)
Otvori
Istarska županija Upravni odjel za decentralizaciju, lokalnu i područnu (regionalnu) samoupravu, prostorno uređenje i gradnju Istarske županije Odsjek za prostorno uređenje i gradnju Poreč HR-52440, Poreč, Obala maršala Tita 4
  • Grozdana Lovrečić (2163-1-18/4)
  • Natalia Stepić (2163/1-18-05/1)
  • Kristijan Mijandrušić (2163-1-18-05/3)
  • Mirjana Počanić (2163/1-18-05/7)
  • Karmela Čuljak (2163/1-18-05/4)
  • Ante Bandić (2163-1-18-01/1)
  • Gordana Kliman Delton (2163-1-18/5)
  • Željko Vadnjak (2163/1-18-05/2)
  • Dajana Banko (2163/1-18-05/5)
  • Vesna Veselinović (2163/1-18-05/3)
Otvori
Istarska županija Upravni odjel za decentralizaciju, lokalnu i područnu (regionalnu) samoupravu, prostorno uređenje i gradnju Istarske županije Odsjek za prostorno uređenje i gradnju Buzet HR-52420, Buzet, II Istarske brigade 11
  • Grozdana Lovrečić (2163-1-18/4)
  • Ante Bandić (2163-1-18-01/1)
  • Eda Pavletić (2163-1-18-02/3)
  • Mirjana Borčić (2163/1-18-02/1)
  • Gordana Kliman Delton (2163-1-18/5)
Otvori
Zadarska županija Upravni odjel za provedbu dokumenata prostornog uređenja i gradnje Ispostava Pag HR-23250, Pag, Koludraška 13
  • Benko Grašo (2198/1-11-5/3)
  • Katarina Hajdinić (2198/1-11-5/1)
  • Antonija Šugar Čačić (2198/1-11-5/2)
  • Željko Maržić (2198/1-11/5)
Otvori
Varaždinska županija Upravni odjel za prostorno uređenje, graditeljstvo i zaštitu okoliša Ispostava Novi Marof HR-42220, Novi Marof, Trg hrvatske državnosti 1
  • Slobodan Bival (14-2)
  • Dubravka Horvat-Đurkan (14-2)
  • Anita Sinčić (14-2)
  • Dražen Kozulić (14-2)
  • Matija Ipša (14-2)
  • Danijel Meštrić (06-1/1)
Otvori
Šibensko-kninska županija Upravni odjel za prostorno uređenje i gradnju Ispostava Drniš HR-22320, Drniš, Trg kralja Tomislava 1
  • Mercedes Konsa (2182/1-16/2)
  • Joško Čupić (2182/1-16/2)
Otvori
Istarska županija Upravni odjel za decentralizaciju, lokalnu i područnu (regionalnu) samoupravu, prostorno uređenje i gradnju Istarske županije Odsjek za prostorno uređenje i gradnju Buje HR-52460, Buje, Nikole Tesle 2
  • Grozdana Lovrečić (2163-1-18/4)
  • Biljana Zloušić (2163-1-18-01/2)
  • Stela Ponjavić (2163-1-18-01/3)
  • Ante Bandić (2163-1-18-01/1)
  • Mirjana Krsnik (2163-1-18-04/1)
  • Gordana Kliman Delton (2163-1-18/5)
Otvori
Međimurska županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša Ispostava Prelog HR-40323, Prelog, Glavna 35
  • Lidija Bubanić (09/4)
  • Valentina Horvat Pavčec (09/4)
  • Josip Sršan (09/4)
Otvori
Istarska županija Upravni odjel za decentralizaciju, lokalnu i područnu (regionalnu) samoupravu, prostorno uređenje i gradnju Istarske županije Odsjek za prostorno uređenje i gradnju Pula HR-52100, Pula, Riva 8
  • Grozdana Lovrečić (2163-1-18/4)
  • Vedrana Hrvatin (2163/1-18/4)
  • Davor Sablić (2163-18-06/2)
  • Mika Jeličić Radolović (2163-1-18-06/4)
  • Ljiljana Mardešić (2163-1-18-06/8)
  • Gordana Kliman Delton (2163-1-18/3)
  • Ante Bandić (2163-1-18-01/1)
  • Kristijan Mijandrušić (2163/1-18-06/5)
  • Aleksej Hrvatin (2163/1-18-03/1)
  • Sanja Černjul (2163/1-18-03/3)
  • Dalibor Kvaternik (2163/1-18-03/7)
  • Jasmina Mandić (2163/1-18-06/3)
  • Sanjin Dimić Boljunčić (2163/1-18-06/9)
  • Nina Paušić (2163/1-18-06/10)
  • Vitomirka Batelić (2163/1-18-06/13)
  • Vesna Pavletić ()
  • Ivanka Buršić (2163/1-18-06/12)
  • Jasna Pauletić (2163/1-18-06/10)
Otvori
Primorsko-goranska županija Upravni odjel za graditeljstvo i zaštitu okoliša Ispostava Crikvenica HR-51260, Crikvenica, Kralja Tomislava 85
  • Mario Prljević (03-02/7)
  • Nadežda Mironova (03-02/6)
  • Zvonimir Marušić (03-02/4)
  • Darko Defrančeski (03-02/1)
  • Martina Malarić Miškulin (03-02/5)
  • Neda Kozeliči (03-02/2)
  • Gordana Stanić (03-02/8)
  • Jasna Hrabrić (03-02/3)
Otvori
Splitsko-dalmatinska županija Upravni odjel za graditeljstvo i prostorno uređenje Ispostava Supetar HR-21400, Supetar, Dolčić 2
  • Snežana Bralić (2181/1-11-00-07/01)
  • Nina Šunjić Vukičević (2181/1-11-00-07/05)
  • Pero Vladislavić (2181/1-11-00-07/02)
  • Marko Litović (2181/1-11-00-07/03)
  • Franci Šeparović (2181/1-11-00-07/04)
  • Đana Martinić Dragan (2181/1-11-07/08)
Otvori
Splitsko-dalmatinska županija Upravni odjel za graditeljstvo i prostorno uređenje Ispostava Trogir HR-21220, Trogir, Put Muline 1
  • Saša Šegvić (2181/1-11-00-08/01)
  • Josip Kuzmanić (2181/1-11-00-08/03)
  • Helga Mihanović Lučin (2181/1-11-00-08/04)
  • Nevenka Radeljak (2181/1-11-00-08/02)
  • Renata Sesartić (2181/1-11-00-08/08)
  • Marina Lendić (2181/1-11-00-08/12)
  • Ines Žulj Perica (2181/1-11-00-08/09)
Otvori
Zadarska županija Upravni odjel za provedbu dokumenata prostornog uređenja i gradnje Ispostava Gračac HR-23440, Gračac, Trg Sv. Jurja 1
  • Anka Knežević (2198/1-11-3/2)
  • Tadija Šišić (2198/1-11-3/1)
Otvori
Istarska županija Upravni odjel za decentralizaciju, lokalnu i područnu (regionalnu) samoupravu, prostorno uređenje i gradnju Istarske županije Odsjek za prostorno uređenje i gradnju Pazin HR-52000, Pazin, M.B. Rašana 2/II
  • Grozdana Lovrečić (2163-1-18/4)
  • Rita Velan (2163-1-18-04/3)
  • Ante Bandić (2163-1-18-01/1)
  • Vesna Veselinović (2163/1-18-04/1)
  • Gordana Kliman Delton (2163-1-18/5)
  • Aleksej Hrvatin (2163-1-18-03/1)
  • Enco Žufić (2163-1-18-07/1)
  • Vedrana Jugovac (2163-1-18-07/2)
  • Željko Vadnjak (2163/1-18-04/1)
  • Kristijan Mijandrušić (2163/1-18-04/2)
Otvori
Koprivničko-križevačka županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju, zaštitu okoliša i zaštitu prirode Ispostava Đurđevac HR-48350, Đurđevac, Stjepana Radića 1
  • Elizabeta Čmrlec (05/105)
  • Mirjana Leščan (05/107)
  • Martin Antoljak (05/111)
  • Vesna Telban (05/201)
  • Miran Peršinović (05/101)
  • Damir Petričević (05/01)
Otvori
Zagrebačka županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša, Odsjek za prostorno uređenje i gradnju Ispostava Sveti Ivan Zelina HR-10380, Sveti Ivan Zelina, Trg Ante Starčevića 12
  • Dragutin Stopić (238/1-18/2)
  • Zlatko Šorša (238/1-18-01/2)
  • Veljko Vračević (238/1-18-07/6)
  • Marica Pavić (238/1-18-01/1)
  • Ivan Šestak (238/1-18-07/3)
  • Voditeljica Odsjeka ()
  • Kristina Autischer Jadrešić (238/1-18/5)
  • Ante Mandarić (238/1-18/1)
  • Martina Smirčić Gaćina (238/1-18-01/4)
Otvori
Grad Zagreb Gradski ured za prostorno uređenje, izgradnju Grada, graditeljstvo, komunalne poslove i promet Četvrti područni odsjek za područje Susedgrada HR-10000, Zagreb, Sigetje 1
  • Gordana Dražetić ()
  • Antun Kirš (13-22/505)
  • Radmila Banovac (13-22/503)
  • Božena Junković (13-22/501)
  • Maja Stević Takač ()
Otvori
Grad Zagreb Gradski ured za prostorno uređenje, izgradnju Grada, graditeljstvo, komunalne poslove i promet Peti područni odsjek za područje Trešnjevke HR-10000, Zagreb, Park stara Trešnjevka 1
  • Željkica Bošković (13-22/606)
  • Nada Sedlar-Bjelić (13-22/601)
  • Jasminka Lemac (13-22/608)
  • Neda Šutalo ()
  • Nevena Andres ()
  • Zlatko Zrnčić (13-22/607)
Otvori
Zadarska županija Upravni odjel za provedbu dokumenata prostornog uređenja i gradnje Ispostava Obrovac HR-23450, Obrovac, Stjepana Radića 17
  • Čedomir Simić (2198/1-11-4/1)
Otvori
Dubrovačko-neretvanska županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša Ispostava Ploče HR-20340, Ploče, Trg kralja Tomislava 7
  • Darijo Barbir (2177/1-23/5-2)
  • Sandra Karamatić (2117/1-23/5-1)
  • Snježana Kotromanović (2117/1-23/5-3)
  • Antonela Medak (2177/1-23/5-5)
  • Nikola Perić (2117/1-23/5-6)
Otvori
Osječko-baranjska županija Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo Donji Miholjac HR-31540, Donji Miholjac, Vukovarska 1
  • Maja Matijević (2158/1-01-13-01/18)
  • Livio Međurečan (2158/1-01-13-01/07)
  • Ranko Radunović (2158/1-01-13)
  • Marina Pavošević (2158/1-01-13-01/16)
  • Dino Obradović (2158/1-01-13-01/26)
  • Vlatko Erceg (2158/1-01-13-01/13)
Otvori
Virovitičko-podravska županija Upravni odjel za prostorno uređenje, graditeljstvo, komunalne poslove i zaštitu okoliša Izdvojeno mjesto rada Slatina HR-33520, Slatina, Trg Sv. Josipa 10
  • Iva Šarić Srzić (2189/1-08/2)
  • Sanja Kovač (2189/1-08/7)
  • Andrijana Bauer (2189/1-08/5)
  • Zorica Hegedušić (2189/1-08/1)
  • Denis Urbanek (2189/1-08/11)
Otvori
Primorsko-goranska županija Upravni odjel za graditeljstvo i zaštitu okoliša Ispostava Opatija HR-51410, Opatija, Maršala Tita 4
  • Dubravka Kusturin (03-06/8)
  • Štefica Balgavi (03-06/2)
  • Ljiljana Žeželić (03-06/1)
  • Iva Brkić (03-06/4)
  • Ljiljana Car (03-06/6)
  • Tanja Tomić (03-06/7)
  • Eduard Demark (03-06/5)
  • Josip Kožul (03-06/3)
Otvori
Ličko-senjska županija Upravni odjel za graditeljstvo, zaštitu okoliša i prirode te komunalno gospodarstvo Ispostava Otočac HR-53220, Otočac, Kralja Zvonimira 4
  • Alma Ilić Jurković (2125/1-08-3)
  • Petar Degoricija (2125/1-08-3)
  • Ana Milinković Rukavina (2125/1-08-1)
  • Mario Barković (2125/1-08-3)
Otvori
Primorsko-goranska županija Upravni odjel za graditeljstvo i zaštitu okoliša Ispostava Rab HR-51280, Rab, Palit 71
  • Ivana Delić Tariba (03-07/2)
  • Jadranka Španjol (03-07/3)
  • Zoran Pende (03-07/1)
  • Snježana Pičuljan (03-07/4)
Otvori
Splitsko-dalmatinska županija Upravni odjel za graditeljstvo i prostorno uređenje Ispostava Omiš HR-21310, Omiš, Trg kralja Tomislava 5
  • Mladenka Brhanović (2181/1-11-00-04/03)
  • Nansy Kadić Alač (2181/1-11-00-04/08)
  • Dubravka Berković (2181/1-11-00-04/04)
  • Anisija Juričić (2181/1-11-00-04/05)
  • Miranda Tipić (2181/1-11-00-04/06)
  • Jelena Lovrić (1-11-00-00/18)
  • Mate Kovačević (2181/1-11-00-04/16)
Otvori
Koprivničko-križevačka županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju, zaštitu okoliša i zaštitu prirode Ispostava Križevci HR-48260, Križevci, Ivana Zakmardija Dijankovečkog 18/1
  • Branka Tinodi Šatvar (05/202)
  • Brankica Knok-Sačarić (04/206)
  • Zdenko Stančić (05/208)
  • Darko Žarković (05/207)
  • Vesna Telban (05/201)
  • Miran Peršinović (05/101)
  • Damir Petričević (05/01)
  • Kristijan Grgac (05/204)
Otvori
Grad Zagreb Gradski ured za prostorno uređenje, izgradnju Grada, graditeljstvo, komunalne poslove i promet Odjel za prostorno uređenje, Drugi područni odsjek za područje Peščenice i Novog Zagreba HR-10000, Zagreb, Avenija grada Dubrovnika 12
  • Jasna Bule ()
  • Jasminka Belužić ()
  • Kerima Jaganjac (13-21/303)
  • Jasminka Zidar ()
  • Katarina Murgić ()
  • Stjepan Bedeković ()
  • Ana Špoljar ()
  • Irena Jurica (13-21/317)
  • Edita Jagar-Pehnec ()
  • Vesna Hozjak ()
  • Davor Felja (13-21/316)
Otvori
Krapinsko-zagorska županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša Sjedište Krapina HR-49000, Krapina, Magistratska 1
  • Stjepan Bručić (2140/01-08/1)
  • Mirjana Vidiček (2140/01-08/1)
  • Tatjana Horvat (2140/01-08/1)
Otvori
Šibensko-kninska županija Upravni odjel za prostorno uređenje i gradnju Ispostava Knin HR-22300, Knin, Dr. Franje Tuđmana 2
  • Miljenko Grubišić (2182/1-16/1)
  • Marjana Mrđen (2182/1-16/1)
Otvori
Krapinsko-zagorska županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša Ispostava Klanjec HR-49290, Klanjec, Trg mira 11
  • Stjepan Bručić (2140/01-08/1)
  • Ružica Cvetko (2140/01-08/3)
  • Anita Pukljak (2140/01-08/3)
Otvori
Krapinsko-zagorska županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša Ispostava Zlatar HR-49250, Zlatar, Park hrvatske mladeži 2
  • Stjepan Bručić (2140/01-08/1)
  • Stjepan Lisjak (2140/01-08/6)
  • Milena Tkalčević (2140/01-08/6)
Otvori
Dubrovačko-neretvanska županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša Sjedište Dubrovnik HR-20000, Dubrovnik, Vukovarska 16
  • Nikolina Kraljević (2117/1-23/1-1)
  • Snježana Blažević (2117/1-23/1-6)
  • Luko Dalmatin (2117/1-23/1-14)
  • Aneta Fišić (2117/1-23/1-2)
  • Vesna Grljević (2117/1-23/1-5)
  • Marica Ivkić (2117/1-23/1-4)
  • Anita Kunica Jelčić (2117/1-23/1-7)
  • Lucija Miljanić Macan (2117/1-23/1-9)
  • Ivica Palaš (2117/1-23/1-8)
  • Nikolina Matuško (2117/1-23/1-3)
  • Nikola Bukvić (2117/1-23/1-18)
  • Jelena Marušić Gvozdenica (2117/1-23/1-15)
Otvori
Ličko-senjska županija Upravni odjel za graditeljstvo, zaštitu okoliša i prirode te komunalno gospodarstvo Sjedište Gospić HR-53000, Gospić, Dr. Franje Tuđmana 4
  • Velibor Potnar (2125/1-08)
  • Blaž Balenović (2125/1-08)
  • Ana Milinković Rukavina (2125/1-08-1)
  • Ivana Herman (2125/1-08)
  • Ivana Čačić (2125/1-08)
Otvori
Grad Zagreb Gradski ured za prostorno uređenje, izgradnju Grada, graditeljstvo, komunalne poslove i promet Sjedište Grad Zagreb HR-10000, Zagreb, Trg Stjepana Radića 1/I kat
  • Vera Siuc ()
  • Gordan Ciglar (13-20/006)
  • Ančica Kačić (13-20/001)
  • Ana Cerovski ()
  • Dubravka Gracin (13-22/101)
Otvori
Koprivničko-križevačka županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju, zaštitu okoliša i zaštitu prirode Sjedište Koprivnica HR-48000, Koprivnica, Antuna Nemčića 5
  • Nikola Gerendaj (05/12)
  • Biserka Sever (05/15)
  • Vesna Telban (05/201)
  • Tanja Kolar (05/08)
  • Miran Peršinović (05/101)
  • Jelena Barić (05/10)
  • Damir Petričević (05/01)
  • Helena Šantek (05/09)
Otvori
Istarska županija Upravni odjel za decentralizaciju, lokalnu i područnu (regionalnu) samoupravu, prostorno uređenje i gradnju Istarske županije Sjedište Pula HR-52100, Pula, Flanatička 29
  • Grozdana Lovrečić (2163-1-18/4)
  • Vedrana Hrvatin (2163/1-18/4)
Otvori
Primorsko-goranska županija Upravni odjel za graditeljstvo i zaštitu okoliša Sjedište Rijeka HR-51000, Rijeka, Riva 10/I
  • Vesna Papeš-Vulić (03-01/3)
  • Željka Dobrila (03-01/13)
  • Zlatko Mršić (03-01/15)
  • Danijela Mitrović (03-01/10)
  • Iva Bilić-Vučemilović (03-01/9)
  • Milena Krušić (03-01/7)
  • Dragan Ivanović (03-01/5)
  • Željko Fantela (03-01/10)
  • Ljiljana Miklić (03-01/6)
  • Jasmina Delač (03-01/2)
  • Miljenka Šiljković (03-01/16)
  • Koraljka Vahtar-Jurković (03/1)
  • Tanja Knežić (03-01/8)
  • Klaudio Župa (03-01/17)
  • Vladimira Vukelić (03-01/1)
  • Sanja Par Braut (03-01/4)
  • Milena Ljubičić (03-01/12)
  • Jadranka Mršić (03-01/14)
Otvori
Sisačko-moslavačka županija Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo Sjedište Sisak HR-44000, Sisak, Stjepana i Antuna Radića 30/III
  • Ksenija Kajgana (09/02)
  • Miljenko Pavičić (09/04)
  • Mirjana Budak (09/03)
  • Nermin Veljačić (09/05)
  • Aleksandra Mihalić (09/10)
  • Blanka Bobetko-Majstorović (09/01)
  • Indira Basarić (09/07)
  • Domagoj Barić (09/09)
  • Josip Vučak (09/08)
  • Vesna Grahovac (09/06)
Otvori
Brodsko-posavska županija Upravni odjel za graditeljstvo i prostorno uređenje Sjedište Slavonski Brod HR-35105, Slavonski Brod, Petra Krešimira IV 1
  • Francika Artuković (2178/1-15-01/1)
  • Jadranka Mandić (2178/1-15-01/2)
  • Igor Tomičević (2178/1-15-01/3)
  • Marija Zmaić (2178/1-15-01/6)
  • Marko Horvatović (2178/1-15-01/4)
  • Mario Zubak (2178/1-15-01/5)
  • Marija Jukić (2178/1-15-01/7)
  • Kata Zubak ()
  • Gordana Grubišić (2178/1-15-01/10)
Otvori
Splitsko-dalmatinska županija Upravni odjel za graditeljstvo i prostorno uređenje Sjedište Split HR-21000, Split, Bihaćka 1/III
  • Sandra Maretić (2181/1-11-00-00/02)
  • Ani Staničić (2181/1-11-00-00/05)
  • Mirjana Jeramaz (2181/1-11-00-00/03)
  • Ana Krolo (2181/1-01-11-00-00/04)
  • Anka Vrbatović (2181/1-11-00-00/06)
  • Jasminka Vuletić (2181/1-11-00-00/07)
  • Slavko Milardović (2181/1-11-00-00/11)
  • Vesna Krstulović Njegovan (2181/1-11-00-00/08)
  • Marijo Radevenjić (2181/1-11-00-00/01)
  • Goran Ćurković (2181/1-11-00-00/16)
  • Ivana Pavić (2181/1-11-00-00/28)
  • Marijana Matić (2181/1-11-00-00/21)
Otvori
Virovitičko-podravska županija Upravni odjel za prostorno uređenje, graditeljstvo, komunalne poslove i zaštitu okoliša Sjedište Virovitica HR-33000, Virovitica, Trg Ljudevita Patačića 1
  • Iva Šarić Srzić (2189/1-08/2)
  • Sanela Santro (2189/1-08/3)
  • Tajana Bukovšak (2189/1-08/10)
  • Zorica Hegedušić (2189/1-08/1)
  • Emanuel Stubičar (2189/1-08/12)
  • Marko Posavec (2189/1-08/18)
  • Melita Grgić (2189/1-08/20)
Otvori
Zagrebačka županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša, Odsjek za prostorno uređenje i gradnju Sjedište Zagreb HR-10000, Zagreb, Ul. Grada Vukovara 72/V
  • Dragutin Stopić (238/1-18/2)
  • Zlatko Šorša (238/1-18-01/2)
  • Marica Pavić (238/1-18-01/1)
  • Voditeljica Odsjeka ()
  • Kristina Autischer Jadrešić (238/1-18/5)
  • Ante Mandarić (238/1-18/1)
  • Martina Smirčić Gaćina (238/1-18-01/4)
Otvori
Međimurska županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša Sjedište Čakovec HR-40000, Čakovec, Ruđera Boškovića 2
  • Stjepan Lacković (09/02)
  • Slava Horvat (09-1/01)
  • Ana Belčić (09-2/07)
  • Dragica Vugrinec (09-2/01)
  • Irena Novak Vabec (09-1/03)
  • Marija Gregorinčić (09-2/09)
  • Biserka Begić (09-2/08)
Otvori
Krapinsko-zagorska županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša Ispostava Zabok HR-49210, Zabok, Kumrovečka 6
  • Stjepan Bručić (2140/01-08/1)
  • Darinka Habulin (2140/01-08/5)
  • Biserka Krušlin (2140/01-08/5)
  • Sonja Horvat (2140/01-08/5)
  • Stjepan Vukić (2140/01-08/5)
Otvori
Zadarska županija Upravni odjel za provedbu dokumenata prostornog uređenja i gradnje Ispostava Biograd na Moru HR-23210, Biograd na Moru, Kralja Tvrtka 1
  • Jadranka Bajlo (2198/1-11-2/4)
  • Mr.sc. Dalibor Čepo (2198/1-11-2/1)
  • Hajdi Vulić (2198/1-11-2/2)
  • Tomislav Vrkić (2198/1-11-2/3)
  • Mateo Badžoka (2198/1-11-2/8)
Otvori
Dubrovačko-neretvanska županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša Ispostava Konavle HR-20210, Konavle, null
  • Nikolina Kraljević (2117/1-23/1-1)
  • Marija Milić (2117/1-23/6-1)
Otvori
Ličko-senjska županija Upravni odjel za graditeljstvo, zaštitu okoliša i prirode te komunalno gospodarstvo Ispostava Korenica HR-53230, Korenica, Trg sv. Jurja 6
  • Velibor Potnar (2125/1-08)
  • Ana Milinković Rukavina (2125/1-08-1)
  • Blaž Balenović (2125/1-08)
  • Tomislava Anušić-Vučković (2125/1-08-1)
Otvori
Primorsko-goranska županija Upravni odjel za graditeljstvo i zaštitu okoliša Ispostava Delnice HR-51300, Delnice, Ante Starčevića 4
  • Damir Butina (03-03/4)
  • Nena Kvas (03-03/2)
  • Sanela Mauhar (03-03/3)
  • Siniša Abramović (03-03/1)
Otvori
Varaždinska županija Upravni odjel za prostorno uređenje, graditeljstvo i zaštitu okoliša Ispostava Ludbreg HR-42230, Ludbreg, Trg Svetog Trojstva bb
  • Tomislav Sokolić (14-3)
  • Damir Pizek (14-3)
  • Martina Ereiz (14-3)
  • Denis Kotolenko (14-3)
  • Marko Herceg (14-3)
  • Danijel Meštrić (06-1/1)
Otvori
Splitsko-dalmatinska županija Upravni odjel za graditeljstvo i prostorno uređenje Ispostava Hvar HR-21450, Hvar, Dolac b.b.
  • Helena Šepić (2181/1-11-00-01/03)
  • Jurica Miličić (2181/1-11-00-01/04)
  • Mirela Radoslavić (2181/1-11-00-01/07)
  • Maja Gamulin (2181/1-11-00-01/05)
  • Dolores Biažević Katanec (2181/1-11-00-01/01)
Otvori
Zagrebačka županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša, Odsjek za prostorno uređenje i gradnju Ispostava Vrbovec HR-10340, Vrbovec, Trg Petra Zrinskog 9
  • Dragutin Stopić (238/1-18/2)
  • Zlatko Šorša (238/1-18-01/2)
  • Jadranka Macut (238/1-18-09/1)
  • Zlatica Kolarić (238/1-18-09/4)
  • Božena Mihajlović (238/1-18-09/5)
  • Marica Pavić (238/1-18-01/1)
  • Voditeljica Odsjeka ()
  • Kristina Autischer Jadrešić (238/1-18/5)
  • Ante Mandarić (238/1-18/1)
  • Martina Smirčić Gaćina (238/1-18-01/4)
Otvori
Splitsko-dalmatinska županija Upravni odjel za graditeljstvo i prostorno uređenje Ispostava Solin HR-21210, Solin, Kralja Zvonimira 81
  • Marija Paro (2181/1-11-00-06/01)
  • Marija Čerina (2181/1-11-00-06/03)
  • Vjera Jukić (2181/1-11-00-06/04)
  • Mia Ivačić (2181/1-11-00-06/05)
  • Višeslav Jurić (2181/1-11-00-06/07)
  • Anica Petričević (2181/1-11-00-06/06)
  • Mate Kovačević (2181/1-11-00-06/12)
  • Anna Jakšić (2181/1-11-00-06/21)
  • Mira Gadžo (2181/1-11-00-06/18)
  • Marijana Madžar (2181/1-11-00-06/14)
  • Dijana Žaja (1-11-00-06/09)
Otvori
Splitsko-dalmatinska županija Upravni odjel za graditeljstvo i prostorno uređenje Ispostava Imotski HR-21260, Imotski, Ante Starčevića 23
  • Ivo Ždero (2181/1-11-00-02/02)
  • Marijan Puljiz (2181/1-11-00-02/04)
  • Daniel Đuzel (2181/1-11-00-02/12)
Otvori
Sisačko-moslavačka županija Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo Ispostava Novska HR-44330, Novska, Trg dr. Franje Tuđmana 2
  • Ankica Stipanović (09-1/1)
  • Edo Tomić (09-1/2)
  • Vesna Dujić (09-1/3)
  • Pavo Kutleša (09-1/4)
  • Anamarija Stanivuković (09-1/6)
Otvori
Sisačko-moslavačka županija Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo Ispostava Popovača HR-44317, Popovača, Trg Grofova Erdodyja 7
  • Marija Žilić (09-2/2)
  • Krešimir Jugović (09-2/1)
  • Zrinka Vukelić (09-2/3)
Otvori
Zagrebačka županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša, Odsjek za prostorno uređenje i gradnju Ispostava Ivanić-Grad HR-10310, Ivanić-Grad, Trg Vladimira Nazora 1
  • Dragutin Stopić (238/1-18/2)
  • Zlatko Šorša (238/1-18-01/2)
  • Branka Kužina (238/1-18-04/1)
  • Višnja Vajt (238/1-18-04/5)
  • Nada Ciglar (238/1-18-04/4)
  • Spomenka Brcko ()
  • Marica Pavić (238/1-18-01/1)
  • Voditeljica Odsjeka ()
  • Miroslav Cvrlja (238/1-18-04/5)
  • Kristina Autischer Jadrešić (238/1-18/5)
  • Ante Mandarić (238/1-18/1)
  • Martina Smirčić Gaćina (238/1-18-01/4)
Otvori
Šibensko-kninska županija Upravni odjel za prostorno uređenje i gradnju Ispostava Rogoznica HR-22203, Rogoznica, Obala hrvatske mornarice bb
  • Vesna Jurišić Červar (2182/1-16/3)
  • Marija Laća (2182/1-16/3)
  • Mate Klarić (2182/1-16/3)
  • Miro Kurtović (2182/1-16/3)
Otvori
Ličko-senjska županija Upravni odjel za graditeljstvo, zaštitu okoliša i prirode te komunalno gospodarstvo Ispostava Novalja HR-53291, Novalja, Trg dr. Franje Tuđmana 1
  • Jasmina Baričević (2125/1-08-2)
  • Davor Kustić (2125/1-08-2)
  • Ana Milinković Rukavina (2125/1-08-1)
Otvori
Bjelovarsko-bilogorska županija Upravni odjel za graditeljstvo, promet, prostorno uređenje i komunalnu infrastrukturu, Odsjek za graditeljstvo i prostorno uređenje Odsjek Garešnica HR-43280, Garešnica, Vladimira Nazora 22
  • Damir Pleho (09/4)
  • Vedran Pavić (09/4)
  • Hanja Guberović (09/4)
Otvori
Bjelovarsko-bilogorska županija Upravni odjel za graditeljstvo, promet, prostorno uređenje i komunalnu infrastrukturu, Odsjek za graditeljstvo i prostorno uređenje Odsjek Čazma HR-43240, Čazma, Milana Novačića 13
  • Marija Hanževački (09/1)
  • Damir Sever (09/1)
  • Igor Mažar (09/1)
Otvori
Testna županija Upravni odjel za prostorno uređenje Ispostava Test1 HR-99999, Testni grad 1, Testna ulica 1
  • referent test 11 ()
  • Željko Veseli Test ()
  • Danijel Meštrić Test (06-1/1)
  • Pročelnik Test (2196/1-14-02)
  • Referent Test 1 (2196/1-14-02)
  • Rukovoditelj Test 12 (2117/1-23/4-4)
  • Mihael Nemčić Test (531-06-1-1-2)
  • Rukovoditelj Test 1 (2196/1-14-02)
Otvori
Testna županija Upravni odjel za prostorno uređenje Ispostava Test2 HR-99999, Grad Test 2, Ulica Test 2
  • Rukovoditelj Test 2 (2196/1-14-02)
  • Referent Test 2 (2196/1-14-02)
  • Split Test 1 (02/2)
  • Pročelnik Test (2196/1-14-02)
  • Rukovoditelj Test 12 (2117/1-23/4-4)
  • Split Test 2 (03/02)
  • Referent Test 22 ()
  • Danijel Meštrić Test (06-1/1)
Otvori
Bjelovarsko-bilogorska županija Upravni odjel za graditeljstvo, promet, prostorno uređenje i komunalnu infrastrukturu, Odsjek za graditeljstvo i prostorno uređenje Sjedište Bjelovar HR-43000, Bjelovar, Dr. Ante Starčevića 8
  • Sandra Vinceković-Mikulandra (09)
  • Ljiljana Kocijan Gusić (09)
  • Josipa Lazarević (09)
  • Mladen Marušić (09)
  • Maja Trgovac Mrazović (09)
  • Biljana Škrbina (09)
  • Anica Segin (09)
  • Angelca Jurić (09)
  • Suzana Raguž Pehar (09)
Otvori
Krapinsko-zagorska županija Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša Ispostava Donja Stubica HR-49240, Donja Stubica, Trg Matije Gupca 20
  • Stjepan Bručić (2140/01-08/1)
  • Stjepan Čajko (2140/01-08/2)
  • Danica Tupek (2140/01-08/2)
  • Dajana Županić Jaković (2140/01-08/2)
  • Ivan Pišković (2140/01-08/2)
Otvori
Bjelovarsko-bilogorska županija Upravni odjel za graditeljstvo, promet, prostorno uređenje i komunalnu infrastrukturu, Odsjek za graditeljstvo i prostorno uređenje Odsjek Daruvar HR-43500, Daruvar, Trg kralja Tomislava 14
  • Marija Njemeček (09/2)
  • Vladimir Sonički (09/2)
  • Damir Geroč (09/2)
  • Sandra Geroč Kulhavi (09/2)
  • Anita Kral (09/2)
Otvori
Bjelovarsko-bilogorska županija Upravni odjel za graditeljstvo, promet, prostorno uređenje i komunalnu infrastrukturu, Odsjek za graditeljstvo i prostorno uređenje Pododsjek Grubišno Polje HR-43290, Grubišno Polje, Trg bana Josipa Jelačića 1
  • Jaruška Piščević (09/3)
  • Zlatko Malina (09/3)
  • Kristijan Hroh (09/3)
Otvori
Osječko-baranjska županija Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo Beli Manastir HR-31300, Beli Manastir, Trg slobode 32
  • Željko Kajtar (2158/1-01-13-01/03)
  • Ranko Radunović (2158/1-01-13)
  • Ljubica Tubić (2158/1-01-13-01/17)
  • Vlatko Erceg (2158/1-01-13-01/13)
  • Krešimir Dević (2158/1-01-13-01/11)
  • Nikola Anić (2158/1-01-13-01/12)
  • Robert Konjik (2158/1-01-13-01/23)
  • Marina Pavošević (2158/1-01-13-01/16)
Otvori
Osječko-baranjska županija Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo Našice HR-31500, Našice, Trg dr. Franje Tuđmana 7
  • Antun Antolović (2158/1-01-13-01/20)
  • Marica Brkić (2158/1-01-13-01/08)
  • Predrag Marinović (2158/1-01-13-01/05)
  • Ranko Radunović (2158/1-01-13)
  • Krešimir Dević (2158/1-01-13-01/11)
Otvori
Osječko-baranjska županija Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo Osijek HR-31000, Osijek, Trg Lava Mirskog 1/I
  • Robert Konjik (2158/1-01-13-01/23)
  • Suzana Kovačić (2158/1-01-13-01/01)
  • Marija Molnar (2158/1-01-13-02/03)
  • Merima Morina (2158/1-01-13-01/02)
  • Ranko Radunović (2158/1-01-13)
  • Nikola Anić (2158/1-01-13-01/12)
  • Jasmina Kovačić (2158/1-01-13-02/01)
  • Antonija Brkić (2158/1-01-13-02/2)
Otvori
Osječko-baranjska županija Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo Valpovo HR-31550, Valpovo, Kralja Petra Krešimira IV 1
  • Jadranka Fišer (2158/1-01-13-01/21)
  • Ranko Radunović (2158/1-01-13)
  • Doina Šimudvarac (2158/1-01-13-01/06)
  • Livio Međurečan (2158/1-01-13-01/07)
  • Denis Humer (2158/1-01-13-01/29)
Otvori
Osječko-baranjska županija Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo Đakovo HR-31400, Đakovo, Pape Ivana Pavla II. 4
  • Darko Bajić (2158/1-01-13-01/10)
  • Nada Cvitković (2158/1-01-13-01/25)
  • Dino Drenjančević (2158/1-01-13-01/24)
  • Ivo Ferić (2158/1-01-13-01/19)
  • Ruža Gudelj (2158/1-01-13-01/04)
  • Ranko Radunović (2158/1-01-13)
  • Katica Barna (2158/1-01-13-01/22)
Otvori
Virovitičko-podravska županija Upravni odjel za prostorno uređenje, graditeljstvo, komunalne poslove i zaštitu okoliša Izdvojeno mjesto rada Orahovica HR-33515, Orahovica, Franje Gavrančića 6
  • Iva Šarić Srzić (2189/1-08/2)
  • Marin Jurlina (2189/1-08/8)
  • Zorica Hegedušić (2189/1-08/1)
  • Antun Herceg (2189/1-08/06)
Otvori
Vukovarsko-srijemska županija Služba za prostorno planiranje, gradnju i zaštitu okoliša Ilok HR-32236, Ilok, Trg Nikole Iločkoga 13
  • Silvana Tvrz ()
  • Silvana Tvrz (2196/1-14-04)
  • Ivan Kovačević (2196/1-14-04)
  • Krešimir Jakumetović (2196/1-14-04)
  • Goran Lazarević (2196/1-14-04)
  • Hrvoje Čuljak (2196/1-14-04)
  • Bojan Pletikapić (2196/1-14-04)
  • Marina Dabro (2196/1-14-04)
  • Goran Zvijerac (2196/1-14-04)
  • Vera Mišković (2196/1-14-04)
  • Ljubica Gazibara (2196/1-14-04)
  • Marinko Antolović (2196/1-14-04)
  • Evica Balentović (2196/1-14-04)
  • Sanja Tešija (2196/1-14-04)
  • Marina Vlajčić (2196/1-14-04)
  • Dinka Jukić (2196/1-14-04)
  • Dejan Stjepanović (2196/1-14-04)
  • Ivanka Jović (2196/1-14-04)
  • Nevenka Babić (2196/1-14-04)
  • Eva Lešić (2196/1-14-04)
  • Vesna Brčić (2196/1-14-04)
  • Jela Beljo (2196/1-14-04)
Otvori
Vukovarsko-srijemska županija Služba za prostorno planiranje, gradnju i zaštitu okoliša Otok HR-32252, Otok, Vladimira Nazora 1/I kat
  • Silvana Tvrz ()
  • Sanja Tešija ()
  • Marinko Antolović ()
  • Evica Balentović ()
  • Silvana Tvrz ()
  • Vesna Brčić ()
  • Ivan Kovačević ()
  • Goran Lazarević ()
  • Hrvoje Čuljak ()
  • Dejan Stjepanović ()
  • Marina Dabro ()
  • Goran Zvijerac ()
  • Marina Vlajčić ()
  • Krešimir Jakumetović ()
  • Dinka Jukić ()
  • Vera Mišković ()
  • Eva Lešić ()
  • Ivanka Jović ()
  • Ljubica Gazibara ()
  • Nevenka Babić ()
Otvori
Vukovarsko-srijemska županija Služba za prostorno planiranje, gradnju i zaštitu okoliša Vinkovci HR-32100, Vinkovci, Jurja Dalmatinca 37
  • Silvana Tvrz ()
  • Vesna Brčić (2196/1-14-02)
  • Hrvoje Čuljak (2196/1-14-02)
  • Ljubica Gazibara (2196/1-14-02)
  • Ivanka Jović (2196/1-14-02)
  • Dinka Jukić (2196/1-14-02)
  • Silvana Tvrz (2196/1-14-02)
  • Ivan Kovačević (2196/1-14-02)
  • Krešimir Jakumetović (2196/1-14-02)
  • Goran Lazarević (2196/1-14-02)
  • Evica Balentović (2196/1-14-02)
  • Goran Zvijerac (2196/1-14-02)
  • Ivanka Grbeša (2196/1-14-02)
  • Katarina Cicvarić (2196/1-14-02)
  • Nikola Škorić (2196/1-14-02)
  • Marina Dabro (2196/1-14-02)
  • Nevenka Babić (2196/1-14-02)
  • Dejan Stjepanović (2196/1-14-02)
  • Vera Mišković (2196/1-14-02)
  • Eva Lešić (2196/1-14-02)
  • Sanja Tešija (2196/1-14-02)
  • Marinko Antolović (2196/1-14-02)
  • Marina Vlajčić (2196/1-14-02)
Otvori
Vukovarsko-srijemska županija Služba za prostorno planiranje, gradnju i zaštitu okoliša Vukovar HR-32000, Vukovar, Županijska 9
  • Silvana Tvrz ()
  • Krešimir Jakumetović ()
  • Goran Lazarević ()
  • Nevenka Babić ()
  • Ivan Kovačević ()
  • Marina Vlajčić ()
  • Hrvoje Čuljak ()
  • Goran Zvijerac ()
  • Marina Dabro ()
  • Sanja Tešija ()
  • Dejan Stjepanović ()
  • Vera Mišković ()
  • Lucija Mendeš ()
  • Evica Balentović ()
  • Ljubica Gazibara ()
  • Dinka Jukić ()
  • Eva Lešić ()
  • Marinko Antolović ()
  • Vesna Brčić ()
  • Ivanka Jović ()
Otvori
Vukovarsko-srijemska županija Služba za prostorno planiranje, gradnju i zaštitu okoliša Županja HR-32270, Županja, Josipa Jurja Strossmayera 18
  • Silvana Tvrz ()
  • Evica Balentović ()
  • Vera Mišković ()
  • Eva Lešić ()
  • Silvana Tvrz ()
  • Vesna Brčić ()
  • Ivan Kovačević ()
  • Goran Lazarević Županja ()
  • Hrvoje Čuljak ()
  • Ivanka Jović ()
  • Dejan Stjepanović ()
  • Goran Zvijerac ()
  • Marina Dabro ()
  • Lucija Mendeš ()
  • Marina Vlajčić ()
  • Marinko Antolović ()
  • Nevenka Babić ()
  • Željko Babić ()
  • Dinka Jukić Županja ()
  • Krešimir Jakumetović ()
  • Marija Bebek ()
  • Ljubica Gazibara ()
  • Sanja Tešija ()
Otvori
Varaždinska županija Upravni odjel za prostorno uređenje, graditeljstvo i zaštitu okoliša Ispostava Ivanec HR-42240, Ivanec, Đure Arnolda 11
  • Gordana Bedenicki (14-1)
  • Tatjana Ficko (14-1)
  • Kristina Ljubek Breški (14-1)
  • Ljubica Petrinjak (14-1)
  • Danijel Meštrić (06-1/1)
  • Denis Kotolenko (14-1)
Otvori
Požeško-slavonska županija Upravni odjel za gospodarstvo i graditeljstvo Ispostava Pakrac HR-34550, Pakrac, Trg bana Josipa Jelačića 18
  • Branka Kuba (1-06/1)
  • Ljuba Jaković (06-06-01/1)
  • Josip Vrbica (06-06-01/2)
Otvori
Požeško-slavonska županija Upravni odjel za gospodarstvo i graditeljstvo Sjedište Požega HR-34000, Požega, Županijska 7
  • Branka Kuba (1-06/1)
  • Snježana Kakuk (06-06/7)
  • Maja Krejčir (06-06/8)
  • Jadranka Devčić (06-06/9)
  • Petar Matijević (06-06/10)
  • Nikolina Stanić (06-06/13)
  • Tomislav Marinović (06-06/14)
  • Ljerka Škritek (06-06/11)
Otvori
Karlovačka županija Upravni odjel za prostorno uređenje, građenje i zaštitu okoliša Odsjek za prostorno uređenje i graditeljstvo HR-47000, Karlovac, Križanićeva 11
  • Anita Malović (2133/1-07-02/02)
  • Biljana Crnadak (2133/1-07-02/16)
  • Marinko Maradin (2133/1-07/01)
  • Nikolina Zrnić (2133/1-07-02/05)
  • Kristijan Fištrović (2133/1-07-02/14)
  • Ana Fudurić (2133/1-07-02/06)
  • Tanja Fumić (2133/1-07-02/09)
  • Marko Kolić (2133/1-07-04/07)
  • Ivanka Vučić (2133/1-07-02/13)
  • Nevenka Sabljak (2133/1-07-02/07)
  • Željko Gračanin (2133/1-07-02/10)
  • Miroslav Leš (2133/1-07-02/17)
  • Vesna Salopek-Košutić (2133/1-07-02/05)
  • Dubravka Cindrić (2133/1-07-02/12)
  • Goran Grba (2133/1-07-02/03)
  • Branko Smiljanić (2133/1-07-02/15)
  • Diana Štedul (2133/1-07-02/04)
  • Iva Cindrić (2133/1-07-06/06)
  • Paulina Obajdin (2133/1-07-02/19)
  • Franjo Prebeg (2133/1-07-02/18)
  • Valentina Stipetić (2133/1-07-06/02)
  • Ines Tomasini (2133/1-07-02/11)
  • Franjo Žgela (2133/1-07-02/01)
Otvori
Varaždinska županija Upravni odjel za prostorno uređenje, graditeljstvo i zaštitu okoliša Sjedište Varaždin HR-42000, Varaždin, Franjevački trg 7
  • Mario Sačić (14)
  • Draženka Biškup (14)
  • Ivan Jaklin (14)
  • Biljana Marković (14)
  • Ivan Nemeti (14)
  • Ana Marija Kocijan (14)
  • Dražen Šagi (14)
  • Nevenka Šešet (14)
  • Zoran Šanjek (14)
  • Danijel Meštrić (06-1/1)
  • Kristina Ljubek Breški (14)
Otvori